WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
174 zdjęć
Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
56 zdjęć
Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
117 zdjęć
- Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
- Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
- Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
- WOŚP w Nowym Sączu
- Pasterka PTTK w Jaworkach
- 24 wigilia dla potrzebujących Sądeczan
- Sport w Nowym Sączu ma się dobrze
- Budo Bushi w Łącku
- Blisko stu harcerzy pojechało po jeden ogień
- Nietypowa Gala Biznesu